21. Supermaraton Kalisia

22 października 2005 r., Stawiszyn – Blizanów

100 km

M.

Nr. st.

Nazwisko  i  imię            

Klub        

Rocznik

Kategoria

Czas         

 1

35 

Ryszard Płochocki 

KTS Piskorzewie Kalisz

1961

M40-1

07:32:52

2

76

Dariusz Cichorek 

KTS Piskorzewie Kalisz

1972

M30-1

07:55:30

3

49

Roman Elwart 

MKS Władysławowo

1972

M30-2

08:20:55

4

56

Zbigniew Zawadzak 

entre.pl Team Warszawa

1962

M40-2

08:29:43

5

96

Włodzimierz Waluś 

AKB Supermaraton 100 Bielsko – Biała

1960

M40-3

08:30:20

6

70

Zenon Wawrzyniak 

Maraton  Mikita Ostrów

1963

M40-4

08:39:46

7

29

Jan Skakluk 

KB Legionowo

1951

M50-1

08:53:43

8

31

Marek Woźniak 

Sokół  Koło

1961

M40-5

08:58:51

9

72

Jerzy Plewniak 

Fiat Auto Poland Tychy

1953

M50-2

09:03:58

10

   12

Karolina Rakieć 

Kalisz

1979

K-1

09:13:02

11

   91

Krzysztof Kasprzak 

Mahle-Krotos Krotoszyn

1968

M30-3

09:13:03

12

   37

Sławomir Żółkowski 

Rzeźnik  Warszawa

1959

M40-6

09:23:09

13

   82

Jerzy Wyka 

Maraton  Pęgów

1976

M20-1

09:29:48

14

   92

Leszek Rzeszótko 

UKS  Brenna-Górki

1963

M40-7

09:37:48

15

   66

Dariusz Rosa 

Warszawa

1965

M40-8

09:38:48

16

   47

Andrzej Szałowski 

Grupa Ludzi z Żelaza Lublin

1953

M50-3

09:38:57

17

   59

Marian Zielonka 

Maraton Mikita Ostrów Wlkp.

1955

M50-4

09:40:13

18

   34

Piotr Siepietowski 

ArtProfi  Warszawa

1969

M30-4

09:43:50

19

   10

Robert Łagoda 

Maniac  Poznań

1967

M30-5

09:48:23

20

   41

Mirosław Wira 

biegajznami.pl Wrocław

1959

M40-9

09:48:24

21

     5

Piotr Dąbrowski 

sbbp.pl Warszawa

1968

M30-6

10:02:57

22

   15

Robert Derda 

Świnoujście

1972

M30-7

10:10:17

23

   78

Robert Chmielewski 

KB MCKiS Jaworzno

1970

M30-8

10:13:03

24

   20

Grzegorz Miłota 

GTMB Amator Gorzów Wlkp.

1964

M40-10

10:14:03

25

   85

Edward Jurachno 

KWB BOT Bełchatów

1960

M40-11

10:19:53

26

   48

Sebastian Simiński 

Maniac  Poznań

1977

M20-2

10:28:09

27

   39

Patryk Gramont 

Kraków

1976

M20-3

10:30:35

28

   58

Sławomir Rzechuła 

Bielsko-Biała

1964

M40-12

10:33:02

29

   60

Czesław Sienkiewicz 

Krotos Krotoszyn

1958

M50-5

10:36:05

30

     4

Wojciech Staszewski 

Gazeta Wyborcza Warszawa

1967

M30-9

10:36:06

31

   93

Artur Kujawiński 

Maniac  Poznań

1976

M20-4

10:38:09

32

   94

Michał Glinka 

Praszka

1976

M20-5

10:49:41

33

   42

Andrzej Cejner 

MOSiR Piekary Śląskie

1956

M40-13

10:49:41

34

   50

Franciszek Sojka 

MKS Władysławowo

1942

M60-1

10:49:41

35

    8

Marek Frontczak 

KTS Piskorzewie Kalisz

1953

M50-6

10:53:13

36

  14

Piotr Wiercioch 

Maniac  Poznań

1974

M30-10

10:55:36

37

  33

Leszek Litwa 

Sokół  Koło

1959

M40-14

10:55:48

38

  69

Zygmunt Zapadka 

AKB Szczytno

1953

M50-7

10:57:41

39

  18

Krzysztof Grzybowski 

GTMB Amator Gorzów Wlkp.

1957

M40-15

11:17:11

40

  13

Mariusz Kurzajczyk 

KTS Piskorzewie Kalisz

1965

M40-16

11:25:16

41

  28

Robert Rzepecki 

KTS Piskorzewie Kalisz

1963

M40-17

11:28:29

42

  98

Ryszard Kusy 

ALTOM Gniezno

1957

M40-18

11:28:29

43

  75

Tadeusz Kraska 

Klub Maratończyka AZS Polit. Radomskiej

1949

M50-8

11:53:06

44

  71

Piotr Płonka 

Comau Poland Gliwice

1951

M50-9

11:54:10

45

  79

Grzegorz Gębski 

KB MCKiS  Jaworzno

1966

M30-11

11:54:12

46

  24

Piotr Kuryło 

ATP  Augustów

1972

M40-19

11:58:34

47

  84

Alicja Banasiak 

Beskidek  Bielsko Biała

1952

K-2

12:04:56

48

  83

Józef Żuk 

FWO Camela Wałbrzych

1940

M60-2

12:10:03

49

    6

Jacek Rudy 

biegajznami.pl Wrocław

1980

M20-6

12:20:02

50

  65

Aleksy Szablicki 

Katowice

1960

M40-20

12:21:04

51

  74

Janusz Banaś 

Katowice

1962

M40-21

13:27:56

Krótsze dystanse ultramaratońskie

Dystans 85 km

52

  77

Piotr Westenholz 

KB  MCKiS  Jaworzno

1964

--------------

08:15:00

53

  64

Wojciech Gruszczyński 

Gotorade  Warszawa

1950

--------------

09:56:26

54

  36

Tadeusz Tomeczek 

KTS Piskorzewie Kalisz

1948

--------------

11:43:08

55

    2

Andrzej Karlak 

Galeria  Warszawa

1966

--------------

11:53:14

56

  95

Karolina Klimek 

Harcownik  Jelcz-Laskowice

1984

--------------

12:10:02

57

  53

Marcin Mścichowski 

Łomża

1972

--------------

12:26:57

58

  97

Janina Rosińska 

AZS Łódź

1936

--------------

12:46:19

Dystans 70 km 

60

  27

Andrzej Frątczak 

KTS Piskorzewie Kalisz

1956

--------------

06:54:14

61

  38

Marek Miecznikiewicz 

Grupa Ludzie z Żelaza Świdnica Śl.

1979

--------------

07:22:55

62

  54

Marcin Podgórski 

Płazik  Łódź

1975

--------------

08:41:50

63

  32

Zdzisław Szymański 

Sokół  Koło

1944

--------------

09:48:56

64

  43

Wojciech Michalik 

KB Galeria Warszawa

1956

09:48:56

65

    7

Piotr Benecki 

biegajznami.pl  Bydgoszcz

1973

12:20:02

Dystans 55 km

66

  86

Franciszek Stroński 

Dystans  Kraków

1961

--------------

04:35:16

67

  80

Piotr Wojciechowski 

biegajznami.pl  Bydgoszcz

1965

--------------

05:44:30

68

    3

Adam Krzesak 

biegajznami.pl  Piastów

1974

--------------

05:48:44

69

  16

Cezary Kujawiński 

KTS Piskorzewie Kalisz

1955

--------------

05:50:45

70

    9

Mateusz Jarzębowicz 

entre.pl Team Wrocław

1982

--------------

06:07:33

71

  51

Robert Nanaszko 

MKS Władysławowo

1970

--------------

06:21:55

72

  57

Krzysztof Dziedzic 

Partos  Kalisz

1950

--------------

06:31:22

73

  19

Robert Gudowski 

biegajznami.pl  Jelenia Góra

1974

--------------

06:34:22

74

  73

Marcin Lisiewicz 

Wolsztyn

1976

--------------

06:38:23

Wózki

1

  63

Arkadiusz Skrzypiński 

Vobis Polska

1975

MW-1

04:08:02

2

  62

Grzegorz Żyłkiewicz 

Lotos Orneta

1981

MW-2

04:08:02

3

  61

Zbigniew Wandachowicz 

Start Szczecin

1957

MW-3

04:08:02

4

  88

Bogdan Król 

Lotos Orneta

1955

MW-4

04:08:03

5

  90

Ryszard Moryc 

Lotos Orneta

1953

MW-5

04:54:16

6

  89

Monika Pudlis 

Lotos Orneta

1977

KW-1

05:13:56

Łyżworolki (85 km)

1

  81

Stanisław Parczyński 

Piekarz Kalisz

1941

-------------

06:06:48