miejsce

nr

imię

nazwisko

rocznik

kategoria

klub-miasto

100

25

40

55

70

85

100

miejsce

niejsce w kat

 
 

wózki

               

1

73

Zbigniew

Wandachowicz

1957

wózki

Start Szczecin

wózki

     

03,28,30

1

  

2

75

Ireneusz

Sondej

 

wózki

Smok Orneta Olsztyn

wózki

     

03,29,10

2

  

3

81

Dariusz

Kołecki

1967

wózki

Smok Orneta Olsztyn

wózki

     

03,30,00

3

  
 

wózki

               

1

82

Katarzyna

Rutkowska

1981

wózki

Smok Orneta Olsztyn

wózki

     

05,50,00

1

  
 

rolki

               

1

122

Bogusław Wawrzyniak

   

Gorzyce Wielkie

rolki

zapłacone

    

06,30,05

1

  

2

123

Stanisław

Paraczyński

         

07,58,15

2

  
 

biegacze

               

1

74

Andrzej

Baran

1967

M30

Finisz Kalisz

    

4,49,27

5,53,00

07,07,40

1

1

 

2

76

Wojciech

Pismenko

1963

M40

Agnes Świdwin

      

08,07,50

2

1

 

3

97

Zenon

Stępień

1963

M40

Kielce

    

5,32,00

 

08,14,57

3

2

 

4

32

Paweł

Zach

1968

M30

ENTRE.PL Team Warszawa

     

6,59,15

08,18,40

4

2

 

5

44

Zbigniew

Zawadzak

1962

M40

ENTRE.PL Team Warszawa

   

5,50,45

  

08,36,15

5

3

 

6

51

Andrzej

Burek

1952

M50

Maratończyk Szczecin

    

6,00,30

7,19,50

08,38,45

6

1

 

7

20

Mirosław

Koss

1972

M30

Władysławowo

     

7,07,30

08,39,00

7

3

 

8

78

Piotr

Kuryło

1972

M30

JW. Ślepsk

     

7,16,17

08,39,45

8

4

 

9

45

Zbigniew

Bogdanowicz

1957

M40

Szczecin

    

5,47,15

7,13,00

08,41,45

9

4

 

10

43

Włodzimierz

Waluś

1960

M40

Groniczek Bielsko-Biała

    

5,58,45

 

08,45,57

10

5

 

11

11

Maciej

Łątkowski

1971

M30

Maniac Poznań

    

6,03,50

7,27,15

08,46,25

11

5

 

12

42

Ryszard

Gurgul

1955

M50

Groniczek Bielsko-Biała

    

5,58,45

 

08,47,05

12

2

 

13

53

Sławomir

Żółkowski

1959

M40

Rzeźnik Warszawa

    

6,04,40

7,25,30

08,49,55

13

6

 

14

96

Janusz

Grzegorek

1961

M40

Września

    

6,21,00

7,41,35

08,56,40

14

8

 

15

31

Dorota

Przybysz

 

K35

Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe

    

6,21,20

7,47,35

09,13,55

15

1

 

16

91

Krzysztof

Kasprzak

1968

M30

Mahle-Krotosz Krotoszyn

    

6,22,30

7,51,45

09,15,50

16

6

 

17

24

Konrad

Różycki

1962

M40

Lechici Zielonka

    

6,33,45

8,04,10

09,35,00

17

9

 

18

72

Łukasz

Nowożelski

1982

M20

Warszawa

    

6,16,00

7,56,15

09,39,42

18

1

 

19

100

Piotr

Uciechowski

1963

M40

LZS Tarchalanka Tarchały Wlk.

    

6,26,40

8,03,45

09,43,55

19

10

 

20

102

Artur

Smotryk

1962

M40

40-latek Tychy

    

6,39,15

8,09,30

09,44,30

20

11

 

21

21

Franciszek

Sojka

1942

M60

Władysławowo

    

6,20,20

8,01,45

09,47,25

21

1

 

22

6

Filip

Ostapski

1979

M20

Viking Team Gdynia

    

6,48,30

8,16,45

09,52,40

22

2

 

23

55

Andrzej

Urbaniak

1959

M40

Skalny Fordon Bydgoszcz

    

6,248,30

8,28,30

09,54,15

23

12

 

24

27

Leszek

Rzeszótko

1963

M40

Drużyna Flory Bielsko-Biała

    

6,32,00

8,21,20

09,58,30

24

13

 

25

62

Sławomir

Rzechuła

1964

M40

Bielsko-Biała

    

6,57,40

 

10,02,23

25

14

 

26

105

Marian

Bogucki

 

M50

Brodnica

    

6,46,50

8,25,35

10,06,40

26

3

 

27

49

Wojciech

Staszewski

1967

M30

Gazeta Wyborcza

    

6,53,45

8,29,45

10,07,50

27

7

 

29

50

Zenon

Talar

1953

M50

Bols Oborniki

    

6,48,30

8,28,30

10,08,15

29

4

 

28

68

Ryszard

Wołoszyn

1966

M40

Drużyna Flory Bielsko-Biała

    

6,48,30

8,28,30

10,08,15

28

15

 

30

61

Marek

Frontczak

 

M50

KTS Kalisz

    

6,40,00

8,10,00

10,09,50

30

5

 

31

12

Marek

Kułakowski

1959

M40

Podkowa Leśna

    

6,49,15

8,33,00

10,12,48

31

16

 

32

46

Stanisław

Olbryś

1967

M30

Nasielsk

    

6,55,46

 

10,14,33

32

8

 

33

47

Artur

Kujawiński

1976

M30

Maniac Poznań

    

6,45,00

8,35,30

10,15,20

33

9

 

34

14

Sebastian

Grodecki

1978

M20

Wrocław

    

6,54,00

8,35,30

10,18,25

34

3

 

35

23

Edward

Jurachno

1960

M40

BOT KWB Bełchatów

    

6,54,00

8,38,05

10,18,37

35

17

 

36

80

Jerzy

Wyka

1976

M30

Maraton Pegów

    

6,53,30

8,43,40

10,20,08

36

10

 

37

98

Jacek

Rudy

1980

M20

biegajznami.pl Wrocław

    

7,06,15

8,43,40

10,20,08

37

4

 

38

41

Stanisław

Giemza

1951

M50

Groniczek Bielsko-Biała

    

6,48,30

 

10,21,10

38

6

 

39

58

Andrzej

Cejner

1956

M50

MOSiR Piekary Śląskie

    

7,11,30

 

10,24,00

39

7

 

40

18

Marek

Woźniak

1961

M40

Florian Chojnice

    

6,45,50

 

10,24,03

40

18

 

41

56

Daniel

Głembski

1976

M30

SBBP.PL Warszawa-Kołobrzeg

    

7,02,15

 

10,31,55

41

11

 

42

60

Mirosław

Wira

 

M40

biegajznami.pl Wrocław

    

6,54,55

8,48,15

10,40,30

42

19

 

43

64

Agnieszka

Mizera

 

K35

Wrocław

    

7,18,45

8,54,00

10,43,25

43

2

 

44

79

Paweł

Kuryło

1972

M30

Augustów

   

5,24,50

x

x

10,43,25

44

12

 

45

57

Paweł

Kotlarz

1977

M20

Tramp Warszawa

   

5,26,10

 

8,59,25

10,47,55

45

5

 

46

15

Krzysztof

Grzybowski

1957

M40

Amator Gorzów

     

9,07,45

10,53,08

46

20

 

47

17

Dorota

Stankowska

 

K20

Florian Chojnice

    

7,10,30

9,00,25

10,57,28

47

1

 

48

19

Alicja

Banasiak

 

K35

Beskidek Bielsko-Biała

   

5,46,06

7,32,30

9,19,45

11,06,57

48

3

 

49

83

Przemysław

Torłop

1966

M40

Pomorski Klub Weterana Sopot

    

7,40,30

9,31,00

11,09,10

49

21

 

50

65

Wojciech

Santarek

1978

M20

Szczecin

    

7,18,45

9,10,00

11,12,36

50

6

 

51

35

Barbara

Muzyka

 

K35

PeKaOeKiPa Warszawa

    

7,35,30

9,24,20

11,15,02

51

4

 

52

86

Ryszard

Kusy

1957

M40

Altom Gniezno

    

7,12,40

9,12,00

11,17,25

52

22

 

53

94

Jerzy

Natkański

1954

M50

ENTRE.PL Team Warszawa

    

7,22,15

9,31,00

11,25,40

53

8

 

54

30

Piotr

Benecki

1973

M30

biegajznami.pl Bydgoszcz

   

6,01,28

7,52,15

 

11,26,10

54

13

 

55

1

Artur

Dębicki

1968

M30

Gdynia

    

7,35,30

 

11,29,45

55

14

 

56

26

Marzena

Rzeszótko

 

K35

Drużyna Flory Bielsko-Biała

   

6,01,28

7,54,25

9,47,30

11,44,55

56

5

 

57

38

Zdzisław

Szymański

1944

M60

Sokół Koło

          

58

84

Marcin

Mścichowski

1972

M30

biegajznami.pl Łomża

          
                 

x

59

Dariusz

Strychalski

1975

M30

Łapy

N

   

5,55,30

7,22,05

x

x

  

x

67

Wojciech

Michalik

1956

M50

Galeria Warszawa

    

10,12,45

x

x

x

  

x

2

Ewa

Banaś

 

K35

KTS Kalisz/Katowice

  

5,47,00

8,32,45

11,23,45

x

x

x

  

x

25

Tadeusz

Dziekoński

1950

M50

Białystok

    

6,10,55

x

x

x

  

x

54

Jan

Skakluk

1951

M50

Legionowo

    

6,16,30

x

x

x

  

x

92

Czesław

Sienkiewicz

1958

M40

Krotosz Krotoszyn

    

7,08,15

x

x

x

  
 

95

Tadeusz

Kacprowski

1951

M50

Warszawa

    

7,28,15

x

x

   
 

85

Zbigniew

Krupiński

1951

M50

Na przełaj Koło

    

7,34,10

x

x

   

x

33

Piotr

Wojciechowski

1965

M40

biegajznami.pl Bydgoszcz

   

5,57,00

7,47,00

x

x

x

  

x

90

Maciej

Dudziak

1970

M30

Matka Boża Pocieszenia Szamotuły

   

5,42,50

7,47,30

x

x

x

  
 

4

Aleksy

Szablicki

1960

M40

Meta Lubliniec

   

6,30,30

8,25,40

x

x

   
 

66

Przemysław

Trzeciak

1969

M30

Poznań

   

6,26,30

8,35,30

x

x

   

x

22

Piotr

Drygas

1963

M40

Poznań

    

8,39,40

x

x

x

  
 

3

Janusz

Banaś

1962

M40

KTS Kalisz/Katowice

   

6,35,45

9,15,00

x

x

   

x

16

Marek

Kociszewski

1967

M30

Grupa Bankietowa Bydgoszcz

   

6,49,15

9,22,20

x

x

x

  

x

63

Andrzej

Karlak

1966

M40

Galeria Warszawa

   

7,11,30

9,35,00

x

x

x

  
 

8

Piotr

Wojtyś

1972

M30

Maniac Poznań

   

4,28,45

x

x

x

   
 

9

Przemysław

Grzesica

1972

M30

Pędziwiatr Gliwice

  

3,59,00

x

x

x

x

   

x

29

Jacek

Wąsik

1959

M40

CBFS Lublin

   

6,06,20

x

x

x

x

  

x

36

Bartłomiej

Kaźmierczak

1976

M30

PeKaOeKiPa Warszawa

   

5,46,00

x

x

x

x

  
 

37

Rafał

Ryba

1970

M30

Gdańsk

  

6,23,00

9,47,30

x

x

x

   

x

39

Jarosław

Jańczak

1963

M40

Gdańsk

  

6,23,00

9,47,30

x

x

x

x

  

x

40

Dawid

Przerada

1979

M20

Pruszcz Gdański

  

6,23,00

9,47,30

x

x

x

x

  

x

52

Daniel

Utrajczak

1977

M20

Maniac Poznań

   

6,11,45

x

x

x

x

  

x

70

Karolina

Rakieć

 

K20

Kalisz

   

4,46,00

x

x

x

x

  

x

71

Mariusz

Kurzajczyk

1965

M40

KTS Kalisz

   

4,46,00

x

x

x

x

  

x

77

Dariusz

Cichorek

1972

M30

Finisz Kalisz

   

5,56,00

x

x

x

x

  

x

87

Andrzej

Frątczak

1956

M50

KTS Kalisz

   

5,44,10

x

x

x

x

  

x

88

Tomasz

Jałowski

1967

M30

Amator Gorzów Wlkp.

   

6,55,45

x

x

x

x

  

x

89

Marek

Szopa

1974

M30

LKB Gorzów Wlkp.

   

5,00,00

x

x

x

x

  

x

93

Artur

Kawecki

1970

M30

MLKS Rakowice

   

4,23,30

x

x

x

x

  

x

101

Czesław

Rozbicki

1946

M60

Artemis Wrocław

   

6,13,30

x

x

x

x

  

x

104

Jerzy

Bednarz

1946

M60

Cebart Poznań

  

5,45,20 maraton

x

x

x

x

x

  

x

103

Zbigniew

Jędrzejczak

1965

M40

Kórnik

   

5,10,45

x

x

x

x

  
 

99

Tomasz

Krauze

1967

M30

Piast Wrocław

   

5,50,00

x

x

x

   
 

84

Marcin

Mścichowski

1972

M30

biegajznami.pl Łomża

    

9,17,00

11,22,00

    
 

38

Zdzisław

Szymański

1944

M60

Sokół Koło

    

7,48,30

9,53,30

    
 

5

Marcin

Wojciechowski

1973

M30

Viking Team Gdynia

    

6,48,30

     
 

28

Wojciech

Chyliński

1976

M30

Grudziądz

    

7,08,25

     
                 
                 
                 
                 
                 

Miejsce

Nr startowy

Imie

Nazwisko

Rok ur.

Kategoria

Klub

Czas

1

74

Andrzej

Baran

1967

M30

Finisz Kalisz

7,07,40

2

76

Wojciech

Pismenko

1963

M40

Agnes Świdwin

8,07,50

3

97

Zenon

Stępień

1963

M40

Kielce

8,14,57

4

32

Paweł

Zach

1968

M30

ENTRE.PL Team Warszawa

8,18,40

5

44

Zbigniew

Zawadzak

1962

M40

ENTRE.PL Team Warszawa

8,36,15

6

51

Andrzej

Burek

1952

M50

Maratończyk Szczecin

8,38,45

7

20

Mirosław

Koss

1972

M30

Władysławowo

8,39,00

8

78

Piotr

Kuryło

1972

M30

JW. Ślepsk

8,39,45

9

45

Zbigniew

Bogdanowicz

1957

M40

Szczecin

8,41,45

10

43

Włodzimierz

Waluś

1960

M40

Groniczek Bielsko-Biała

8,45,57

11

11

Maciej

Łątkowski

1971

M30

Maniac Poznań

8,46,25

12

42

Ryszard

Gurgul

1955

M50

Groniczek Bielsko-Biała

8,47,05

13

53

Sławomir

Żółkowski

1959

M40

Rzeźnik Warszawa

8,49,55

14

96

Janusz

Grzegorek

1961

M40

Września

8,56,40

15

31

Dorota

Przybysz

 

K35

Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe

9,13,55

16

91

Krzysztof

Kasprzak

1968

M30

Mahle-Krotosz Krotoszyn

9,15,50

17

24

Konrad

Różycki

1962

M40

Lechici Zielonka

9,35,00

18

72

Łukasz

Nowożelski

1982

M20

Warszawa

9,39,42

19

100

Piotr

Uciechowski

1963

M40

LZS Tarchalanka Tarchały Wlk.

9,49,55

20

102

Artur

Smotryk

1962

M40

40-latek Tychy

9,44,30

21

21

Franciszek

Sojka

1942

M60

Władysławowo

9,47,25

22

6

Filip

Ostapski

1979

M20

Viking Team Gdynia

9,52,40

23

55

Andrzej

Urbaniak

1959

M40

Skalny Fordon Bydgoszcz

9,54,15

24

27

Leszek

Rzeszótko

1963

M40

Drużyna Flory Bielsko-Biała

9,58,30

25

62

Sławomir

Rzechuła

1964

M40

Bielsko-Biała

10,02,23

26

105

Marian

Bogucki

 

M50

Brodnica

10,06,40

27

49

Wojciech

Staszewski

1967

M30

Gazeta Wyborcza

10,07,50

28

68

Ryszard

Wołoszyn

1966

M40

Drużyna Flory Bielsko-Biała

10,08,15

29

50

Zenon

Talar

1953

M50

Bols Oborniki

10,08,15

30

61

Marek

Frontczak

 

M50

KTS Kalisz

10,09,50

31

12

Marek

Kułakowski

1959

M40

Podkowa Leśna

10,12,48

32

46

Stanisław

Olbryś

1967

M30

Nasielsk

10,14,33

33

47

Artur

Kujawiński

1976

M30

Maniac Poznań

10,15,20

34

14

Sebastian

Grodecki

1978

M20

Wrocław

10,18,25

35

23

Edward

Jurachno

1960

M40

BOT KWB Bełchatów

10,18,37

36

80

Jerzy

Wyka

1976

M30

Maraton Pegów

10,20,08

37

98

Jacek

Rudy

1980

M20

biegajznami.pl Wrocław

10,20,08

38

41

Stanisław

Giemza

1951

M50

Groniczek Bielsko-Biała

10,21,10

39

58

Andrzej

Cejner

1956

M50

MOSiR Piekary Śląskie

10,24,00

40

18

Marek

Woźniak

1961

M40

Florian Chojnice

10,24,03

        
        
        
        
        
        
        

x

59

Dariusz

Strychalski

1975

M30

Łapy

N

x

67

Wojciech

Michalik

1956

M50

Galeria Warszawa

 

x

2

Ewa

Banaś

 

K35

KTS Kalisz/Katowice

 

x

25

Tadeusz

Dziekoński

1950

M50

Białystok

 

x

54

Jan

Skakluk

1951

M50

Legionowo

 

x

92

Czesław

Sienkiewicz

1958

M40

Krotosz Krotoszyn

 
 

95

Tadeusz

Kacprowski

1951

M50

Warszawa

 
 

85

Zbigniew

Krupiński

1951

M50

Na przełaj Koło

 

x

33

Piotr

Wojciechowski

1965

M40

biegajznami.pl Bydgoszcz

 

x

90

Maciej

Dudziak

1970

M30

Matka Boża Pocieszenia Szamotuły

 
 

4

Aleksy

Szablicki

1960

M40

Meta Lubliniec

 
 

66

Przemysław

Trzeciak

1969

M30

Poznań

 

x

22

Piotr

Drygas

1963

M40

Poznań

 
 

3

Janusz

Banaś

1962

M40

KTS Kalisz/Katowice

 

x

16

Marek

Kociszewski

1967

M30

Grupa Bankietowa Bydgoszcz

 

x

63

Andrzej

Karlak

1966

M40

Galeria Warszawa

 
 

8

Piotr

Wojtyś

1972

M30

Maniac Poznań

 
 

9

Przemysław

Grzesica

1972

M30

Pędziwiatr Gliwice

 

x

29

Jacek

Wąsik

1959

M40

CBFS Lublin

 

x

36

Bartłomiej

Kaźmierczak

1976

M30

PeKaOeKiPa Warszawa

 
 

37

Rafał

Ryba

1970

M30

Gdańsk

 

x

39

Jarosław

Jańczak

1963

M40

Gdańsk

 

x

40

Dawid

Przerada

1979

M20

Pruszcz Gdański

 

x

52

Daniel

Utrajczak

1977

M20

Maniac Poznań

 

x

70

Karolina

Rakieć

 

K20

Kalisz

 

x

71

Mariusz

Kurzajczyk

1965

M40

KTS Kalisz

 

x

77

Dariusz

Cichorek

1972

M30

Finisz Kalisz

 

x

87

Andrzej

Frątczak

1956

M50

KTS Kalisz

 

x

88

Tomasz

Jałowski

1967

M30

Amator Gorzów Wlkp.

 

x

89

Marek

Szopa

1974

M30

LKB Gorzów Wlkp.

 

x

93

Artur

Kawecki

1970

M30

MLKS Rakowice

 

x

101

Czesław

Rozbicki

1946

M60

Artemis Wrocław

 

x

104

Jerzy

Bednarz

1946

M60

Cebart Poznań

 

x

103

Zbigniew

Jędrzejczak

1965

M40

Kórnik

 
 

99

Tomasz

Krauze

1967

M30

Piast Wrocław

 
 

84

Marcin

Mścichowski

1972

M30

biegajznami.pl Łomża

 
 

38

Zdzisław

Szymański

1944

M60

Sokół Koło

 
 

5

Marcin

Wojciechowski

1973

M30

Viking Team Gdynia

 
 

28

Wojciech

Chyliński

1976

M30

Grudziądz

 
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        
        

miejsce

nr

imię

nazwisko

rocznik

kategoria

klub-miasto

Czas

m w kat.

 
 

wózki

        

1

73

Zbigniew

Wandachowicz

1957

wózki

Start Szczecin

03,28,30

1

 

2

75

Ireneusz

Sondej

 

wózki

Smok Orneta Olsztyn

03,29,10

2

 

3

81

Dariusz

Kołecki

1967

wózki

Smok Orneta Olsztyn

03,30,00

3

 
 

wózki

        

1

82

Katarzyna

Rutkowska

1981

wózki

Smok Orneta Olsztyn

05,50,00

1

 
 

rolki

        

1

122

Bogusław

Wawrzyniak

  

Gorzyce Wielkie

06,30,05

1

 

2

123

Stanisław

Paraczyński

  

Kalisz

07,58,15

22

 
 

biegacze

        

1

74

Andrzej

Baran

1967

M30

Finisz Kalisz

07,07,40

1

 

2

76

Wojciech

Pismenko

1963

M40

Agnes Świdwin

08,07,50

1

 

3

97

Zenon

Stępień

1963

M40

Kielce

08,14,57

2

 

4

32

Paweł

Zach

1968

M30

ENTRE.PL Team Warszawa

08,18,40

2

 

5

44

Zbigniew

Zawadzak

1962

M40

ENTRE.PL Team Warszawa

08,36,15

3

 

6

51

Andrzej

Burek

1952

M50

Maratończyk Szczecin

08,38,45

1

 

7

20

Mirosław

Koss

1972

M30

Władysławowo

08,39,00

3

 

8

78

Piotr

Kuryło

1972

M30

JW. Ślepsk

08,39,45

4

 

9

45

Zbigniew

Bogdanowicz

1957

M40

Szczecin

08,41,45

4

 

10

43

Włodzimierz

Waluś

1960

M40

Groniczek Bielsko-Biała

08,45,57

5

 

11

11

Maciej

Łątkowski

1971

M30

Maniac Poznań

08,46,25

5

 

12

42

Ryszard

Gurgul

1955

M50

Groniczek Bielsko-Biała

08,47,05

2

 

13

53

Sławomir

Żółkowski

1959

M40

Rzeźnik Warszawa

08,49,55

6

 

14

96

Janusz

Grzegorek

1961

M40

Września

08,56,40

8

 

15

31

Dorota

Przybysz

 

K35

Grodziskie Stowarzyszenie Sportowe

09,13,55

1

 

16

91

Krzysztof

Kasprzak

1968

M30

Mahle-Krotosz Krotoszyn

09,15,50

6

 

17

24

Konrad

Różycki

1962

M40

Lechici Zielonka

09,35,00

9

 

18

72

Łukasz

Nowożelski

1982

M20

Warszawa

09,39,42

1

 

19

100

Piotr

Uciechowski

1963

M40

LZS Tarchalanka Tarchały Wlk.

09,43,55

10

 

20

102

Artur

Smotryk

1962

M40

40-latek Tychy

09,44,30

11

 

21

21

Franciszek

Sojka

1942

M60

Władysławowo

09,47,25

1

 

22

6

Filip

Ostapski

1979

M20

Viking Team Gdynia

09,52,40

2

 

23

55

Andrzej

Urbaniak

1959

M40

Skalny Fordon Bydgoszcz

09,54,15

12

 

24

27

Leszek

Rzeszótko

1963

M40

Drużyna Flory Bielsko-Biała

09,58,30

13

 

25

62

Sławomir

Rzechuła

1964

M40

Bielsko-Biała

10,02,23

14

 

26

105

Marian

Bogucki

 

M50

Brodnica

10,06,40

3

 

27

49

Wojciech

Staszewski

1967

M30

Gazeta Wyborcza

10,07,50

7

 

29

50

Zenon

Talar

1953

M50

Bols Oborniki

10,08,15

4

 

28

68

Ryszard

Wołoszyn

1966

M40

Drużyna Flory Bielsko-Biała

10,08,15

15

 

30

61

Marek

Frontczak

 

M50

KTS Kalisz

10,09,50

5

 

31

12

Marek

Kułakowski

1959

M40

Podkowa Leśna

10,12,48

16

 

32

46

Stanisław

Olbryś

1967

M30

Nasielsk

10,14,33

8

 

33

47

Artur

Kujawiński

1976

M30

Maniac Poznań

10,15,20

9

 

34

14

Sebastian

Grodecki

1978

M20

Wrocław

10,18,25

3

 

35

23

Edward

Jurachno

1960

M40

BOT KWB Bełchatów

10,18,37

17

 

36

80

Jerzy

Wyka

1976

M30

Maraton Pegów

10,20,08

10

 

37

98

Jacek

Rudy

1980

M20

biegajznami.pl Wrocław

10,20,08

4

 

38

41

Stanisław

Giemza

1951

M50

Groniczek Bielsko-Biała

10,21,10

6

 

39

58

Andrzej

Cejner

1956

M50

MOSiR Piekary Śląskie

10,24,00

7

 

40

18

Marek

Woźniak

1961

M40

Florian Chojnice

10,24,03

18

 

41

56

Daniel

Głembski

1976

M30

SBBP.PL Warszawa-Kołobrzeg

10,31,55

11

 

42

60

Mirosław

Wira

 

M40

biegajznami.pl Wrocław

10,40,30

19

 

43

64

Agnieszka

Mizera

 

K35

Wrocław

10,43,25

2

 

44

79

Paweł

Kuryło

1972

M30

Augustów

10,43,25

12

 

45

57

Paweł

Kotlarz

1977

M20

Tramp Warszawa

10,47,55

5

 

46

15

Krzysztof

Grzybowski

1957

M40

Amator Gorzów

10,53,08

20

 

47

17

Dorota

Stankowska

 

K20

Florian Chojnice

10,57,28

1

 

48

19

Alicja

Banasiak

 

K35

Beskidek Bielsko-Biała

11,06,57

3

 

49

83

Przemysław

Torłop

1966

M40

Pomorski Klub Weterana Sopot

11,09,10

21

 

50

65

Wojciech

Santarek

1978

M20

Szczecin

11,12,36

6

 

51

35

Barbara

Muzyka

 

K35

PeKaOeKiPa Warszawa

11,15,02

4

 

52

86

Ryszard

Kusy

1957

M40

Altom Gniezno

11,17,25

22

 

53

94

Jerzy

Natkański

1954

M50

ENTRE.PL Team Warszawa

11,25,40

8

 

54

30

Piotr

Benecki

1973

M30

biegajznami.pl Bydgoszcz

11,26,10

13

 

55

1

Artur

Dębicki

1968

M30

Gdynia

11,29,45

14

 

56

26

Marzena

Rzeszótko

 

K35

Drużyna Flory Bielsko-Biała

11,44,55

5

 

57

38

Zdzisław

Szymański

1944

M60

Sokół Koło

12,05,35

2

 

58

84

Marcin

Mścichowski

1972

M30

biegajznami.pl Łomża

13,27,40

15

 
          

85 km

         

1

59

Dariusz

Strychalski

1975

M30

Łapy

7,22,05

  
          

70 km

         

1

25

Tadeusz

Dziekoński

1950

M50

Białystok

06,10,55

  

2

54

Jan

Skakluk

1951

M50

Legionowo

06,16,30

  

3

5

Marcin

Wojciechowski

1973

M30

Viking Team Gdynia

06,48,30

  

4

92

Czesław

Sienkiewicz

1958

M40

Krotosz Krotoszyn

07,08,15

  

5

95

Tadeusz

Kacprowski

1951

M50

Warszawa

07,28,15

  

6

85

Zbigniew

Krupiński

1951

M50

Na przełaj Koło

07,34,10

  

7

33

Piotr

Wojciechowski

1965

M40

biegajznami.pl Bydgoszcz

07,47,00

  

8

90

Maciej

Dudziak

1970

M30

Matka Boża Pocieszenia Szamotuły

07,47,30

  

9

4

Aleksy

Szablicki

1960

M40

Meta Lubliniec

08,25,40

  

10

66

Przemysław

Trzeciak

1969

M30

Poznań

08,35,30

  

11

22

Piotr

Drygas

1963

M40

Poznań

08,39,40

  

12

3

Janusz

Banaś

1962

M40

KTS Kalisz/Katowice

09,15,00

  

13

16

Marek

Kociszewski

1967

M30

Grupa Bankietowa Bydgoszcz

09,22,20

  

14

63

Andrzej

Karlak

1966

M40

Galeria Warszawa

09,35,00

  

15

67

Wojciech

Michalik

1956

M50

Galeria Warszawa

10,12,45

  

16

2

Ewa

Banaś

 

K35

KTS Kalisz/Katowice

11,23,45

  
          

55 km

         

1

93

Artur

Kawecki

1970

M30

MLKS Rakowice

04,23,30

  

2

8

Piotr

Wojtyś

1972

M30

Maniac Poznań

04,28,45

  

3

70

Karolina

Rakieć

 

K20

Kalisz

04,46,00

  

4

71

Mariusz

Kurzajczyk

1965

M40

KTS Kalisz

04,46,00

  

5

89

Marek

Szopa

1974

M30

LKB Gorzów Wlkp.

05,00,00

  

6

103

Zbigniew

Jędrzejczak

1965

M40

Kórnik

05,10,45

  

7

87

Andrzej

Frątczak

1956

M50

KTS Kalisz

05,44,10

  

8

36

Bartłomiej

Kaźmierczak

1976

M30

PeKaOeKiPa Warszawa

05,46,00

  

9

99

Tomasz

Krauze

1967

M30

Piast Wrocław

05,50,00

  

10

77

Dariusz

Cichorek

1972

M30

Finisz Kalisz

05,56,00

  

11

29

Jacek

Wąsik

1959

M40

CBFS Lublin

06,06,20

  

12

52

Daniel

Utrajczak

1977

M20

Maniac Poznań

06,11,45

  

13

101

Czesław

Rozbicki

1946

M60

Artemis Wrocław

06,13,30

  

14

88

Tomasz

Jałowski

1967

M30

Amator Gorzów Wlkp.

06,55,45

  

15

37

Rafał

Ryba

1970

M30

Gdańsk

09,47,30

  

16

39

Jarosław

Jańczak

1963

M40

Gdańsk

09,47,30

  

17

40

Dawid

Przerada

1979

M20

Pruszcz Gdański

09,47,30

  
          

Maraton

         

1

104

Jerzy

Bednarz

1946

M60

Cebart Poznań

05,45,20

  
          

40 km

         

1

9

Przemysław

Grzesica

1972

M30

Pędziwiatr Gliwice

03,59,00

  
          
          
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

x

taddziek@poczta.onet.pl