24. Supermaraton Kalisia 2008 - Mistrzostwa Polski weteranów na 100 km, Blizanów k. Kalisza
    100 km              
M. Nr Imię Nazwisko klub ur. kat. czas MP weteranów kat.
1 41 Marcin Sieja Agros Żary 1962 M45 07:54:16 MP 1/M45
2 12 Piotr Uciechowski Tarchalanka Tarchały Wielkie 1963 M45 08:14:24 I WMP 2/M45
3 61 Włodzimierz Waluś Groniczek Bielsko-Biała 1960 M45 08:30:31 II WMP 3/M45
4 46 Zbigniew Zawadzak ENTRE.PL Team 1962 M45 08:35:22    
5 67 Andrzej Burek Maratony Polskie.pl Team Szczecin 1952 M55 08:36:31   1/M55
6 101 Grzegorz Niwiński Tupot  Ustka 1958 M50 08:41:21   1/M50
7 108 Roman Maciejasz KB LOK Bochnia 1957 M50 08:46:38 * 2/M50
8 7 Robert Derda Jogging Świnoujście/TT Szczecin 1972 M35 08:49:32   1/M35
9 217 Zenon Stępień KKL Kielce 1963 M45 08:49:56    
10 97 Dariusz Rosa ENTRE.pl Team Warszawa 1965 M40 08:51:19   1/M40
11 13 Paweł Kotlarz Byledobiec Anin 1977 M30 08:52:52   1/M30
12 22 Arkadiusz Fabiś maratonypolskie.pl Team Stęszew 1972 M35 08:53:55   2/M35
13 6 Jarema Dubiecki Arturówek Łódź 1969 M35 08:54:52   3/M35
14 89 Piotr Bijas Maniac Poznań 1975 M30 08:55:24   2/M30
15 107 Paweł Szynal OLYMP Błonie 1973 M35 09:05:16    
16 73 Zenon Radziejewski Września 1961 M45 09:07:30    
17 45 Stanisław Giemza Bielsko-Biała 1951 M55 09:10:33   2/M55
18 111 Piotr Szrajner ENTRE.pl Team Warszawa 1974 M30 09:13:13   3/M30
19 44 Robert Korab maratonypolskie.pl Team Rzeszów 1970 M35 09:13:40    
20 19 Artur Żelichowski Zadyszka Oświęcim 1973 M35 09:18:53    
21 124 Bartosz Lisiecki Poznań 1978 M30 09:20:09    
22 58 Tadeusz Dziekoński Juvenia Białystok 1950 M55 09:28:32   3/M55
23 80 Daniel Głembski Brygada Kryzys Kołobrzeg-Warszawa 1976 M30 09:33:56    
24 76 Wacław Wilczyński Kędzierzyn-Koźle 1950 M55 09:37:27    
25 29 Zenon Talar Bols Oborniki 1953 M55 09:41:26    
26 2 Leszek Muzyczyszyn Sambor Tczew 1975 M30 09:48:53    
26 3 Jakub Koczwara Sambor Tczew 1981 M20 09:48:53   1/M20
26 79 Sławomir Rzechuła Bielsko-Biała 1964 M40 09:48:53   2/M40
29 78 Wojciech    Staszewski Gazeta Wyborcza Warszawa 1967 M40 09:52:00   3/M40
30 112 Jerzy Piotrkowski Piast Wrocław                                          1958 M50 09:53:43   3/M50
31 71 Janusz Wacnik Maratony Polskie TEAM Rzeszów 1967 M40 09:56:04    
32 128 Stanisław Olbryś Pimar Legionowo 1967 M40 09:57:04    
33 110 Barbara Muzyka Kopytko IM 2010 Warszawa 1970 K35 09:57:13 MP - K 1/K/1K35
34 74 Ryszard Wołoszyn Drużyna Flory Bielsko-Biała 1966 M40 09:57:14    
35 36 Sławomir Nowicki SZWLA Stargard Szczeciński 1968 M40 10:07:40    
36 52 Tomasz  Kuliński doliniarze.com Katowice 1975 M30 10:08:23    
37 17 Przemysław Torłop Grupa Trójmiasto Gdańsk 1966 M40 10:09:40    
38 88 Sławomir Krajewski doliniarze.com Katowice 1956 M50 10:13:56    
39 5 Mirosław Wira Piast Wrocław 1959 M45 10:15:17    
40 65 Piotr  Knop Olimpia Wola Załężna 1973 M35 10:15:34    
41 49 Jacek Chałupka Biegiem przez Polskę Nowe Miasto 1980 M20 10:25:00   2/M20
42 59 Tomasz Pelchen Biegiem przez Polskę Grójec 1974 M30 10:25:10    
43 85 Iwona Balcerzak Zberki 1986 K20 10:26:30 * 2/K, 1/K20
44 62 Tadeusz Kieszek Ożarowianka 1956 M50 10:34:56    
45 37 Danuta Kozłowska Kubuś Sierpc 1955 K50 10:41:20 I WMP - K 3K, 1/K50
46 4 Damian Szpak Szpaq Team Tychy 1961 M45 10:44:04    
47 60 Marek Kułakowski Podkowa Leśna 1959 M45 10:44:24    
48 121 Szymon Pyrka Sparta Nietkowice 1978 M30 10:46:31    
49 117 Piotr Stołowski IKS ATAK Elbląg 1961 M45 10:49:34    
50 14 Krzysztof Grzybowski Amator Gorzów 1957 M50 10:52:29    
51 106 Tomasz Baranow Platerów 1976 M30 10:55:30    
52 10 Alicja Banasiak Beskidek Bielsko-Biała 1952 K55 10:58:17 II WMP - K 1/K55
53 66 Piotr Horała Wrocławskie Krasnale 1984 M20 11:04:20   3/M20
54 68 Bogusław Kisiel Witar Tarnobrzeg 1958 M50 11:04:40    
55 20 Krzysztof Ćwiertnia Pędziwiatr Gliwice 1957 M50 11:09:35    
56 127 Jan Skakluk Pimar Legionowo 1951 M55 11:10:35    
57 56 Marek Frontczak Supermaraton Kalisz 1956 M50 11:16:55    
58 72 Mariusz Chwiałkowski Słupca 1958 M50 11:26:26    
58 122 Paweł Szymczak Maniac Poznań 1974 M30 11:26:26    
60 21 Bogdan Jurek Mosina 1965 M40 11:32:59    
61 109 Łukasz Czyżykowski Wrocław 1982 M20 11:34:38    
62 116 Andrzej Kasprzak Kyokushin Herbalife Inowrocław 1955 M50 11:35:04    
63 84 Barbara Nowak-Lewandowska Zberki 1957 K50 11:37:05   2/K50
64 93 Marzena Rzeszótko Drużyna Flory Bielsko-Biała 1965 K40 11:41:40   1/K40
64 94 Leszek Rzeszótko Drużyna Flory Bielsko-Biała 1963 M45 11:41:40    
66 96 Piotr Czechorowski Wrocław 1972 M35 11:47:10    
66 216 Ryszard Kałaczyński Grom Więcbork 1960 M45 11:47:10    
68 35 Marek Bota Real 64-sto Leszno 1963 M40 11:49:35    
69 53 Tomasz Krauze Piast Wrocław 1967 M40 11:49:55    
70 123 Tadeusz Józwik Olszowiec 1952 M55 11:57:35    
71 9 Marek Wiewiórski ADT Poland Nowy Dwór Maz. 1970 M35 11:57:36    
72 87 Łukasz Borowicz Zabiegani Częstochowa 1978 M30 12:11:36    
73 77 Przemysław Kupidura Wydział Geodezji i Kartografii PW Warszawa 1977 M30 12:17:37    
74 43 Wiesław Komór Wrocław 1962 M45 12:22:30    
74 55 Andrzej Cymanek Fortum Wrocław 1962 M45 12:22:30    
76 15 Jerzy Wyka Supermaraton Kalisz 1976 M30 12:25:10    
77 99 Zdzisław Szymański Sokół Koło 1944 M60 12:29:40   1/M60
78 92 Łukasz Aksamit doliniarze.com Katowice 1982 M20 12:36:46    
79 120 Andrzej Majewski Diament Świeszyno 1970 M35 12:40:21    
80 54 Andrzej Wolniak Supermaraton Kalisz 1954 M50 12:41:20    
81 40 Szymon Jankowski biegajznami.pl Warszawa 1978 M30 12:41:30    
82 95 Tomasz Tęcza Zabiegani  Częstochowa 1959 M45 12:53:12    
82 100 Sławomir Walczak Marki 1978 M30 12:53:12    
84 28 Dariusz Kłos KM UMK Toruń 1963 M40 13:19:20    
      * najlepsi debiutanci            
                   
      85 km            
85 113 Łukasz Nowosielski Józefów 1982 M20 07:41:55    
86 23 Aleksy Szablicki Meta Lubliniec 1960 M45 09:42:55    
87 27 Piotr Sprawka AZS WAT Warszawa 1973 M35 10:56:50    
88 210 Władysław Angiel Bydgoszcz 1937 M70 11:48:20    
89 51 Andrzej Obstarczyk Zadyszka Oświęcim 1957 M50 12:06:33    
90 83 Jacek Balicki Goniec Nowosolna Łódź 1963 M35 12:12:36    
                   
      70 km            
91 104 Mateusz Bajsztok AZS-AWF Gorzów Wlkp. 1988 M20 06:03:54    
92 57 Roman Jasiczek SZWLA Stargard 1960 M45 06:07:00    
93 103 Karol Janicki AZS AWF Gorzów Wlkp. 1988 M20 06:26:30    
94 26 Wojciech    Grzeszczuk Warszawa 1961 M45 07:05:26    
95 16 Tomasz Kłoszewski Kabacka Grupa Biegowa Warszawa 1960 M45 07:39:35    
96 90 Marcin Zieliński Opole 1972 M35 07:56:53    
97 86 Marcin Klisz Sherpas A.T. Nowa Iwiczna 1974 M30 08:22:09    
98 81 Maciej Krzyżanowski Arturówek Łódź 1973 M35 08:33:38    
99 130 Damian Drąszkiewicz Maniac Poznań 1968 M40 09:15:42    
100 82 Marcin Mularczyk Goniec Nowosolna Łódź 1976 M30 09:24:52    
101 114 Grzegorz Flunt Frajda/JW 4391 Tomaszow Mazowiecki 1979 M30 10:14:23    
102 115 Magdalena Raczyńska Meta Lubliniec 1979 K20 11:29:43    
                   
      55 km            
103 1 Maciej Łątkowski Maniac Poznań 1971 M35 04:07:29    
103 129 Sławomir Marszałek Maniac Poznań 1975 M30 04:07:29    
105 215 Piotr Kuryło J.W.Ślepsk 1972 M35 04:37:54    
106 214 Paweł Kuryło J.W. Ślepsk 1972 M35 04:45:00    
107 75 Rafał Wróbel doliniarze.com Katowice 1971 M35 05:21:40    
108 125 Krzysztof Łątkowski Maniac Poznań 1979 M20 05:58:19    
109 8 Robert Gudowski maratonkarkonoski.pl Jelenia Góra 1974 M30 05:59:06    
110 33 Robert Tur Forma Wodzisław Śląski 1973 M35 06:05:20    
111 219 Marcin Elias Poznań 1975 M30 06:33:17    
112 126 Czesław Rozbicki Artemis Wrocław 1946 M60 06:41:00    
113 50 Małgorzata Obstarczyk Zadyszka Oświęcim 1961 K45 08:52:00    
114 64 Tomasz Piekoszowski Żory 1988 M20 08:55:39    
114 105 Jadwiga Wacnik Maratony Polskie.PL TEAM Rzeszów 1968 K40 08:55:39    
                   
    Łyżworolki              
                   
M. Nr Imię Nazwisko Klub     Czas    
    143 km              
  201 Halina Igłowska Active Star Toruń     07:13:58    
                   
    100 km              
1 203 Damian Ciborowski Speed Jasło     03:53:20 1M  
2 204 Gabriela Ciborowska Speed Jasło-Pisz     03:53:45 1K  
3 207 Sebastian Ciborowski Speed Jasło-Pisz     03:53:58    
4 212 Ireneusz Pawlak Triathlon Delfin Kalisz     03:58:10    
5 205 Ireneusz Sajdak Speed Jasło-Pisz     04:29:05    
6 202 Katarzyna Grzyb Speed Jasło-Pisz     04:44:49    
7 206 Aneta Ciborowska Speed Jasło-Pisz     04:44:49    
                   
    72km              
  220 Krzysztof Górny Finisz Kalisz     03:14:26    
  211 Natalia Krawczyk Triathlon Delfin Kalisz     03:35:58    
                   
    58 km              
  213 Waldemar Ciborowski Speed Jasło-Pisz     04:22:20    
  208 Irena Ciborowska Speed Jasło-Pisz     04:47:06    
                   
    Nartorolki              
    100 km              
  218 Bogusław Wawrzyniak Gorzyce     05:10:30